Bilecik Nöbetçi Eczaneleri

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
» Fikret Karabıyık Kimdir? 8 Nisan 2019, Saat 18:11
Fikret Karabıyık Kimdir?

06 Ağustos 1984 Bilecik doğumlu, evli ve 1 çocuk sahibi olan, aktif il Başkanları içerisinde En Genç İl Başkanı olarak görev yapan ve gençlere yönelik düzenlenen sportif faaliyetlere yaptığı sponsorluk gibi desteklerle de akıllara kazınan AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık’ın biyografisi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

İlköğretimini Bilecik Edebali ilköğretim Okulunda tamamlayan ve Bilecik Teknik lisesinde eğitim gören Karabıyık, Üniversite Hayatına Sakarya Üniversitesi yapı öğretmenliği ile devam etti. Buradan mezun olduktan sonra çalışma hayatına Bilecik İnşaat Mühendislik ltd. şirketinde Proje ve uygulama Kontrolü elemanı olarak devam eden Karabıyık, ardından Bilecik İnsaat Mühendisliği şirket ortağı oldu.

 

On1 Yapı şirket sahibi (Gayrimenkul Degerlendirme uzmanlıgı) yapmakta olan Karabıyık, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyesi olarak STK çalışmalarında da bulundu.

 

2011 yılı Nisan ayında yeni kurulan AK Parti İl Gençlik Kolları yönetiminde sırasıyla Yönetim kurulu Üyesi, Seçim İşleri Başkanı ve Teşkilat Başkanı olarak görev yaptı.

 

Yaklaşık iki yıl süren bu görevin akabinde mevcut Merkez İlçe Başkanının İl Genel Meclis Üyesi Adayı olması için istifa etmesi üzerine, İl başkanının ve Milletvekilinin önerisi ile AK Parti Genel Merkezinin de onayı ile Bilecik Merkez İlçe Başkanı olarak atandı. (2013/Kasım).

 

2014 yılı Ekim ayı sonunda yapılan Bilecik Merkez İlçe Kongresinde yeniden ilçe başkanı olarak seçildi. Dönemin mevcut il Başkanı Kadir Bayrak’ın istifası sebebiyle 31 Mart 2016 tarihinde AK Parti Genel Merkezi tarafından Bilecik İl Başkanlığı Görevine atandı ve halen bu görevine devam etmekte.

 

Atandığı tarihten bu yana aktif il Başkanları içerisinde En Genç İl Başkanı olarak görev yapmakta.Bu Yazıya Yorum Yapmak İstermisiniz?

avatar
  Subscribe  
Bildir