Bilecik Nöbetçi Eczaneleri

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
» İlk Defa Avrupa Çapında Bilecik’i Temsil Edecekler 6 Nisan 2019, Saat 12:40
İlk Defa Avrupa Çapında Bilecik’i Temsil Edecekler

Pazaryeri ve Bilecik’in adını gittikleri her yerde duyuran başarılı Kickboks takımı 4. Uluslar arası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Kupası ((Turkish Open European Cup) için bu gece Antalya’ya hareket ediyor.

Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open European Cup) 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler ve Veteranlar kategorilerinde Antalya’ da yapılacağı bildirildi.

 

Bilecik Bölge Antrenörü Pazaryeri Spor Kickboks Takımı Teknik Direktörü Fehmi Piliç, yaptığı açıklamada, Antalya’da yapılacak müsabakalara İlimizi Turnuvada Temsil edecek olan Pazaryeri Spor Kickboks takımı kafilesi bugün Antalya’ya gidiyor.

 

Pazaryeri Spor Kickboks Takımı Teknik Direktörü Fehmi Piliç Yaptığı Açıklamada; Sporcularımız Ali Piliç, Ayşe Turan, Şenol Emir, Ali Azad Yakut, Emir Us ile Birlikte İlçemizi ve Bilecik’i En iyi şekilde Temsil ederek Turnuva Sonunda İlimize ve İlçemize Madalyalar ile döneceğiz. Bizlere destek olan İlçe Kaymakamımız Fatih Kurt, Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, formalarımızı yaptıran ve ayrıca 5 Bin TL destek olan Erkanlı İnşaat Şirketi adına Enver Erkanlı, Şeker Petrol’e ilçem, şahsım ve sporcularım adına teşekkür ediyorum.”

 

Pazaryeri spor kulübümü Bilecik’i temsilen ilk defa Avrupa çapında yapılan maça katılıyor.Bu Yazıya Yorum Yapmak İstermisiniz?

avatar
  Subscribe  
Bildir